Popis
Skvelý darček pre všetkých pánov, to jekombinácia štýlovej pánskej peňaženky Hiker a prívesku na kľúče z prvotriednej čiernej kože..
Sú vyrobené z odolnej kože Nomad, ktorá bola namočená do oleja, ktorý potomprirodzene starne a získava vintage nádych. Pôvodný vzhľad peňaženky je však možné vrátiť jej vyleštením.
Do peňaženky sa zmestí až 8 kariet a má dve ľahko prístupné vrecká. Ďalšou funkciou je jedinečná priehradka na bankovky.
Vďaka technológii blokovania RFID v peňaženke citlivé údaje a finančné prostriedky na kartách sú v úplnom bezpečí a chránené pred neoprávneným čítaním alebo krádežou.
ProduktyPularys sú vyrábané v Európe zo 100 % zelenej energie a z prvotriednych materiálov, majú registrovaný dizajn a môžete si byť istí, že kupujete jedinečný a kvalitný výrobok. Pozrite si aj ďalšie výrobky tejto značky.
Podobné produkty
Hmotnosť | 0.175 kg |
Cieľová destinácia | Pánske |
Farba (?) | čierna |
Materiál | Koža |
Typ | Peňaženka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.